Best Western Aparthotel Šumava 2000

01.04.2009 08:21

https://aparthotel.sumava2000.cz/cs/dovolena-s-detmi

Dovolená s dětmi na Šumavě

Děti u nás máme rádi. Rodiny s dětmi - i těmi úplně nejmenšími (rekord zatím drží 5ti týdenní miminko Johanka) – jsou našimi častými hosty, protože využívají řadu výhod a služeb právě pro pohodovou dovolenou s malými dětmi, mimo jiné např. plně vybavený kuchyňský kout v každém studiu.

Přečtěte si, jaké služby a "vymoženosti" jsme u  nás pro Vaši dovolenou s dětmi přichystali:

****  Dovolená s dětmi -  2 děti zdarma + pojištění storna pobytu!
1 – 2 děti do 10 let (nedokončených 10ti let, tedy do 9,99) mají dovolenou zcela zdarma, pokud jsou ubytované s rodiči v jednom pokoji (na pevném lůžku nebo přistýlce nebo v dětské postýlce podle možností a kapacity hotelu). Jako jedni z mála hotelů v ČR Vám můžeme nabídnout pojištění storna Vašeho pobytu. Nemusíte nic vyplňovat, ani nikam chodit - vše za Vás vyřídíme my!

****  Dovolená s dětmi -  Centrum volného času pro řádění a hry dětí! 
Pro Vaši ještě pohodovější dovolenou s dětmi jsme od července 2007 jsme v těsném sousedství hotelu otevřeli Centrum volného času Šumava 2000
. V Centru naleznete Vy a především Vaše děti velíce pěkné vnitřní i venkovní prostory pro hry a řádění, Vaše děti Vám zde rádi pohlídáme (třeba i celý den) nebo je můžete přihlásit na zajímavý dětský program. Věříme, že i díky těmto službám bude Vaše dovolená s dětmi hezkým zážitkem.

****  Dovolená s dětmi - vybavení do pokojů pro nejmenší děti zdarma
Každý pokoj (studio) je vybaveno plně funkčním kuchyňským koutem (elektrický dvojvařič, lednička s mrazákem, mikrovlnná trouba s grilem, rychlovarná konvice, potřebné nádobí a náčiní) a jídelním prostorem.
V koupelnách jsou malá noční světýlka, aby rodiče nemuseli rozsvěcovat a budit děti. Dětské stoličky v koupelnách umožňují malým dětem, aby dosáhly do umyvadla a mohly si pohodlně umýt ruce (jsou na vyžádání).
Při rezervaci dovolené s dětmi je možné zdarma v rámci volné kapacity do pokojů objednat:
- dětské postýlky (celkem 7 ks v hotelu)
- jídelní židličky (celkem 6 ks)
- koupací vaničky (celkem 2 ks)
- přebalovací pultíky a podložky (celkem 3 ks)
- chůvičky (celkem 2 ks)

****  Dovolená s dětmi - pračka se sušičkou
Při dlouhodobější dovolené, ale třeba i při deštivém počasí rodiče ocení pračku, která je v hotelu hostům k dispozici zcela zdarma. Na recepci je možné zakoupit jednorázový prášek – pro běžné praní nebo pro citlivou pokožku. Na požádání Vám rádi zapůjčíme i skládací sušák na prádlo

****  Dovolená s dětmi - snídaně
I
snídaně je částečně uzpůsobena malým dětem. K dispozici je denně jablečný nebo pomerančový džus, kakao, studené mléko (není problém ho přihřát v mikrovlnce v jídelně), bílý jogurt, různé druhy cereálií, piškoty, dětská jablečná přesnídávka, čerstvé ovoce i zelenina.
V jídelně jsou také připraveny  jídelní židličky pro děti.

****  Dovolená s dětmi - relaxační centrum
Součástí relaxačního centra je mimo jiné i sauna, pára a vířivka. Obě mohou navštěvovat i malé děti, miminka vířivku. Do parní lázně se přidává eukalyptus, takže je vhodná i pro léčení rýmy apod. Teplota v sauně je regulována podle přání rodičů s ohledem na děti. Voda ve vířivce se mění každý den a udržuje pouze s minimální chemií na bázi aktivního kyslíku, takže je vhodná i pro malá miminka či alergiky.  Koupací plenky (povinné pro děti do 2 let) všech velikostí lze koupit na recepci.

****  Dovolená s dětmi - bazén a zahrada

V období cca od 15.6. do 15.9. je v provozu také venkovní solárně vyhřívaný bazén s protiproudem. Bazénová voda je ošetřována NaCl, takže má vlastnosti mořské vody, a je šetrná k dětské pokožce. Po koupání je možné se osprchovat hned vedle bazénu pod sprchou s pitnou vodou. U bazénu jsou lehátka, sedačky, slunečníky a samozřejmě plavecké pomůcky a hračky pro děti. Kromě zimního období je všem dospělákům a především dětem k dispozici v těsném sousedství hotelu soukromá zahrada s ohništěm a pískovištěm. Zahrada bude zcela jistě v provozu do konce srpna 2008.

dovolená s dětmi

bazén je solárně vyhřívaný s teplotou okolo 26 stupňů

****  Dovolená s dětmi - dětská hernička, pohádky, hry pro děti
V zimním období, při špatném počasí nebo i kdykoliv jindy mohou děti (a rodiče) využívat malý herní koutekve společenské místnosti, kde je k dispozici také velkoplošná TV s videem a DVD. Pohádky a filmy pro děti jsou k zapůjčení zdarma z bohaté videotéky na recepci. Pokud chtějí mít rodiče ještě větší komfort, mohou si za  poplatek 50 Kč / den nebo 250 Kč / týden půjčit DVD a videopřehrávač přímo do pokoje, výběr filmů je zdarma.
Na recepci je možné si půjčit zdarma různé dětské hry, potřeby na malování a knížky pro děti.

****  Dovolená s dětmi - akce pro rodiče s dětmi v průběhu celého roku
Mimo období nejvyšší sezony v hotelu organizují akce určené právě rodinám s malými dětmi. Program je koncipován pro děti předškolního věku, které už mohou být sami bez přítomnosti rodičů. V době programu si mohou rodiče objednat individuální hlídání i pro miminka, a tak získat alespoň trochu volného času pro sebe.  Hlídací paní samozřejmě hotel zajišťuje v průběhu celého roku i pro individuální pobyty.
Podle ročního období se jedná například o tyto akce:
Dětský týden (několikrát do roka)
Mikulášský víkend
Lyžařská školka pro nejmenší děti  (několik turnusů v zimě)
a doplňkový společný program pro děti při individuálních rodinných pobytech v období podzimních a velikonočních prázdnin

****  Dovolená s dětmi - hlídání dětí
Mimo provozní dobu Centra volného času Vám rádi zajistíme také paní na hlídání. Máme k dispozici proškolené "tety", trvale s nimi spolupracujeme již delší dobu, a můžeme je opravdu doporučit. Zvládnou i 2 děti najednou.

****  Dovolená s dětmi - lyžařská školka, půjčovna zimních potřeb pro děti
V sousedství hotelu je nově otevřený zimní lyžařský areál, provozovaný firmou Snowhill. Areál je svojí obtížností a členěním vhodný především pro rodiny s dětmi, i těmi nejmenšími. Sjezdovka je velice přehledná.  Součástí areálu je i velice pěkná lyžařská školka s vlastním velkým dětským hřištěm a vyhřívanou klubovnou. Hotel se školkou úzce spolupracuje, a tak může nabídnout svým hostům např. výhodné ceny výuky, možnost uschování lyžařské výbavy přímo ve školce, zapůjčení lyžařské výbavy  a další.
Přímo v hotelu si mohou rodiče zdarma půjčit sáňky (s ohrádkou i bez) a boby. Mimo zimní období si pak rodiče mohou půjčit 2 kvalitní horská kola s dětskými sedačkami.

****  Dovolená s dětmi - restaurace
V hotelu není restaurace, ale hotel ve spolupráci se dvěma restauracemi v těsném sousedství zajišťuje donášku jídel do hotelu. Jídelní lístky jsou k dispozici hostům na recepci, aby si mohli v klidu vybrat jídlo.
Jedna z restaurací má zcela oddělený nekuřácký prostor vhodný pro pobyt s dětmi, ve druhé se dodržuje zákaz kouření v době oběda. Jídelní židličky v restauracích jsou k dispozici. Rádi Vám také uděláme rezervaci.

****  Dovolená s dětmi - informační servis pro rodiny s malými dětmi
Snažíme se, aby v rámci  dovolené s dětmi byli pro rodiče snadno dostupné všechny potřebné informace, ať už se týkají lékaře a lékáren, všech atrakcí pro děti v dostupném okolí, aktuálních akcí, tipů na výlety, nejvhodnějších tras pěšky, na kole nebo i s kočárkem a další praktické informace. Informační složka je na každém pokoji, na recepci si mohou rodiče vypůjčit veliký šanon s mnoha tipy na výlety a dalšími informacemi turistického rázu.

vložila: TOK

Vyhledávání

Najdete nás na stránkách
www.maminkymaminkam.cz

 

 

 

 

 
-----------------


------------------
Podpořte naše stránky - Děkujeme

 
-------------------